Přeskočit navigaci | Přeskočit na novinky
     

Jste zde: Úvodní stránka » excel » kontingencni-tabulka » serial-kontingencni-tabulky-grafy-excel

Seriál - Kontingenční tabulky a grafy
Microsoft Excel

Videokurzy Excel

Ve spolupráci se SEDUO jsem vytvořil několik videokurzů:

Hledáte rady a návody jak na kontingenční tabulky a grafy v Microsoft Excelu? Jak vytvořit, nastavit, upravit, atd. Nehledejte - nalezli jste ;)

5.2.2014 - doplněno

V tomto seriálu se dozvíte "vše" co jste o kontingenčních tabulkách a grafech chtěli vědět, ale bojíte se zeptat. Tento článek slouží jako rozcestník na návody s praktickými příklady jak na kontingenční tabulky a grafy.

Úvodem

Využijte schopnosti kontingenčních tabulek a grafů naplno.

Microsoft Excel - kontingenční tabulka

Poslední dobou se zvedá zájem o profesionálnější zpracování dat (jsou potřeba různé analýzy, zpracování a prezentace těchto dat, ...). Mnoho z tabulek je vytvořeno v Microsoft Excelu. Proč tedy nevyužít jeho možnosti? Například tvorbu kontingenčních tabulek a grafů. Rozhodl jsem se publikovat praktické příklady (a ušetřit si čas odpověďmi na stejné dotazy ;)). Určitě se vám tyto návody budou hodit, nejen při přípravě prezentací, nebo na přijímací pohovory.

Tento seriál tvořím postupně, jak mám chuť a náladu. Pokud je odkaz jako hypertextový, již je toto téma bylo zpracováno. V opačném případě se článek na dané táma připravuje.

Kontingenční tabulky (grafy) můžete použít pro analýzu data, přípravu na prezentace těchto dat, podklady pro rozhodování a mnoho dalšího. Co se dozvíte?


Seznam kapitol

Co se můžete o kontingenčních tabulkách a grafech zatím dozvědět.

Microsoft Excel - kontingenční tabulka

Kontingenční tabulky a grafy - články

Vyberte si co vás zajíma:

Poznámka:

Seznam článku není konečný, časem určitě nějaké přidám další. Téma je velice zajímavé a přínosné.

Závěrem

Pokud vás nějaká záležitost ohledně kontingenčních tabulek a grafů napadá a není uvedena v seznamu hotových/připravovaných kapitol, můžete se zmínit v komentářích.

Článek byl aktualizován: 19.09.2020 11:02

Odměna

Ušetřil vám tento web čas, peníze? Pomohl vyřešit problém? Jste ochotni poskytnout symbolickou odměnu na další rozvoj? Vybrte si formu odměny, která vám vyhovuje.


Pavel Lasák - autor webu

Pavel Lasák

Microsoft Office (Word, Excel, Google tabulky, PowerPoint) se věnuji od roku 2000 (od 2004 na této doméně) - V roce 2017 jsem od Microsoft získal prestižní ocenění MVP (zatím jsem jediný z ČR v kategorií Excel). Své vědomosti a zkušenosti dávám k dispozici i on-line ve videích pro SEDUO. Ve firmách školím a konzultuji, učím na MUNI. Tento web již tvořím přes 15 let. Zdarma je zde přes 1.000 návodu, tipů a triků, včetně přes 250 různých šablon, sešitů.

   Pavel Lasák LinkedIn Profil    Pavel Lasák Google+ Profil    Pavel Lasák facebook Profil    Pavel Lasák twitter Profil


Komentáře

" ; // echo "kompletni_cesta :" ; // echo $adresar_pro_vkladani ; // echo "
" ; // echo " Tady bude možnost přidání komentáře" ; // echo "
" ; // echo "
" ; $kompletni_cesta = "komentare"; $adresar_pro_vkladani = $kompletni_cesta; ?> \n"; reset($polozky); while (list($key, $val) = each($polozky)) { if ($val != "." && $val != "..") { if (!is_dir($val)) { // echo "$val
\n"; $fp = FOpen ($adresar_pro_vkladani."/".$val, "r"); //otevře soubor book.dat pro čtení $data = FRead ($fp, FileSize($adresar_pro_vkladani."/".$val)); //přečte data ze souboru a uloží do proměnné "data" - kvůli tomu aby se zobrazoval poslední příspěvek nahoře FClose($fp); echo "$data"; } } } ?>
Excel


Sdílejte

Pomohl Vám návod?
Sdílejte na Facebooku, G+
LinkedIn...

Nové články


Reklama


TOPlist Licence Creative Commons webarchiv rss XML

Stránky o MS Office (Excel) produktu společnosti Microsoft. Neslouží jako technická podpora.
| Email na autora: pavel.lasak@gmail.com | Copyright © : Pavel Lasák 2004 - 2020 |