Přeskočit navigaci | Přeskočit na novinky
     

Jste zde: Úvodní stránka » word » templates-sablony » word-sablona-gdt

GTD - Šablony (Templates)

... nejen pro timemanagement ...

GTD šablona seznam úkolů

Ukázka šablony, kterou můžete použít při plánování. Její návrh vycází z metodiky GTD. Popis jak tato metoda funguje naleznete v knize: "Mít vše hotovo", případně na internetu. Pro zefektivnění vlastních činností jsem si vytvořil různé šablony, které postupně dávám zdarma k dispozici. Třeba se Vám budou hodit.


GDT šablona ke stažení

Poznámka

Pokud se Vám nelíbí šablony v MS Wordu a rádi byste je měli v MS Excelu tak na stránce MS Excel šablony můžete vybírat z již hotových šablon, které dávám ke stažení zdarma.

Závěrem

Šablony jsou pro soukromé účely zdarma. Pro vydělečné činosti prosím, jako výraz poděkování, zanechat v patiččce odkaz na tento web.

Článek byl aktualizován: 19.09.2020 10:38

Odměna

Ušetřil vám tento web čas, peníze? Pomohl vyřešit problém? Jste ochotni poskytnout symbolickou odměnu na další rozvoj? Vybrte si formu odměny, která vám vyhovuje.


Pavel Lasák - autor webu

Pavel Lasák

Microsoft Office (Word, Excel, Google tabulky, PowerPoint) se věnuji od roku 2000 (od 2004 na této doméně) - V roce 2017 jsem od Microsoft získal prestižní ocenění MVP (zatím jsem jediný z ČR v kategorií Excel). Své vědomosti a zkušenosti dávám k dispozici i on-line ve videích pro SEDUO. Ve firmách školím a konzultuji, učím na MUNI. Tento web již tvořím přes 15 let. Zdarma je zde přes 1.000 návodu, tipů a triků, včetně přes 250 různých šablon, sešitů.

   Pavel Lasák LinkedIn Profil    Pavel Lasák Google+ Profil    Pavel Lasák facebook Profil    Pavel Lasák twitter ProfilKomentáře


radar

Přidáno: 29.01.12 12:51

Dobrý den, předně bych Vám chtěl poděkovat za super stránky, které mi moc pomohli. Nechci vypadat jako rýpal ;-) ale vzhledem k tomu, že pracuji s metodou GTD, dovolím si upozornit na překlep v článku /word-sablona-gdt, jedná se o metodu Getting Things Done=GTD. S pozdravem Radek Joura

antiradar

Přidáno: 18.04.12 17:51

Radare, správně se píše "stránky, které mi moc pomohly". Je to shoda podmětu s přísudkem a je to učivo základní školy...

Pavel Lasák

Přidáno: 18.04.12 20:02

To radar: děkuji opraveno.

radar

Přidáno: 31.03.15 21:43

Antiradare, děkuji za opravu. Miluji v diskuzích odborníky na gramatiku, většinou jsou přínosem k tématu.
Sdílejte

Pomohl Vám návod?
Sdílejte na Facebooku, G+
LinkedIn...

Nové články


Reklama


TOPlist Licence Creative Commons webarchiv rss XML

Stránky o MS Office (Excel) produktu společnosti Microsoft. Neslouží jako technická podpora.
| Email na autora: pavel.lasak@gmail.com | Copyright © : Pavel Lasák 2004 - 2021 |