Přeskočit navigaci | Přeskočit na novinky
     

Jste zde: Úvodní stránka » word » ostatni » faq

MS Word FAQ

Často kladené otázky o MS Word

Cíl tohoto článků

Odpovědět na často kladené otázky, kvůli kterým se nevyplatí napsat samostatný článek. Odpovědi v tomto článků se budou postupně rozšiřovat, hlavně na základě došlých emailů.

To ale neznamená, že odpovím na každý email...

1. Jak přejít ve Wordu na požadovanou stránku?

Přes menu: Úpravy – Přejít na, nebo klávesovou zkratkou (Ctrl+G). Další možnosti je Úpravy – Najít/Nahradit a pak se přepnout v zobrazeném okně na lištu Přejít na. Případně přes klávesové zkratky (Ctrl+F, Ctrl+H) a opět přejít na požadovanou složku Přejít na. (Nelze to provést jako v *.pdf kliknutím a přepsáním čísla. Nejde to ani ve verzi MS Word 2007. I zde musite přes menu Domů - Najít)

2. Jak vytisknout s dokumentem komentáře?

Přes menu Soubor – Tisk, nebo klávesová zkratka (Ctrl+P). V zobrazeném okně zvolíme Možnosti, a zatrhneme políčko poznámky. Taktéž si můžeme zatrhnout a zvolit další požadované parametry pro tisk.

Další otázky a odpovědi

Další otázky budou zodpovězeny postupně.

Článek byl aktualizován: 19.09.2020 10:38

Odměna

Ušetřil vám tento web čas, peníze? Pomohl vyřešit problém? Jste ochotni poskytnout symbolickou odměnu na další rozvoj? Vybrte si formu odměny, která vám vyhovuje.


Pavel Lasák - autor webu

Pavel Lasák

Microsoft Office (Word, Excel, Google tabulky, PowerPoint) se věnuji od roku 2000 (od 2004 na této doméně) - V roce 2017 jsem od Microsoft získal prestižní ocenění MVP (zatím jsem jediný z ČR v kategorií Excel). Své vědomosti a zkušenosti dávám k dispozici i on-line ve videích pro SEDUO. Ve firmách školím a konzultuji, učím na MUNI. Tento web již tvořím přes 15 let. Zdarma je zde přes 1.000 návodu, tipů a triků, včetně přes 250 různých šablon, sešitů.

   Pavel Lasák LinkedIn Profil    Pavel Lasák Google+ Profil    Pavel Lasák facebook Profil    Pavel Lasák twitter ProfilKomentáře


Zuzana B.

Přidáno: 15.05.14 00:42

Dobrý den, chci se zeptat na tip: Potřebuji vyplnit formulář ve wordu, cca 20 sadami položek. Mám k tomu připravenou tabulku v excelu (např.jméno,datum,osobní číslo,..). Zkoušela jsem hromadnou korespondenci, ale nevím, jestli je možné nějak upravit pole, resp. je vložit jinam, než na začátek textu-dopisu. Jednotlivé položky jsou různě v textu. To sum up: jako kdybych vyplňovala formulář za 20 uživatelů (a nezblbla u toho:) ) Díky, Zuzana B.
Sdílejte

Pomohl Vám návod?
Sdílejte na Facebooku, G+
LinkedIn...

Nové články


Reklama


TOPlist Licence Creative Commons webarchiv rss XML

Stránky o MS Office (Excel) produktu společnosti Microsoft. Neslouží jako technická podpora.
| Email na autora: pavel.lasak@gmail.com | Copyright © : Pavel Lasák 2004 - 2021 |