Přeskočit navigaci | Přeskočit na novinky

Jste zde: Úvodní stránka » project » seminare-skoleni » 10-sraz-na-volne-noze

10. sraz na volné noze

Valtice - víkend - volnonožci - víno - veselí - vedro - vytrvalost - výměna - výrobky - výhoda - výhra -> výtečný víkend

O setkání

logo na volné noze

O víkendu proběhlo setkání ve Valticích. Nejprve se sluší poděkovat všem organizátorům (hlavně Robert Vlach) a také účastníkům, bez kterých by tato jedinečná akce nikdy nedopadla. To že se povedlo i počasí, bylo jen takovou třešničkou na excelentně připravené akci.


Jak probíhalo

Už od příjezdu to vypadalo na dobrou akci, nejprve profesionální, usměvavé a ochotné slečny registrace (rychlé ubytování s trochu "práce" s tabulkami, když už tam byl i zákazník) a šup do sklípku, kde v 19:00 začal oficiální program. Každý z účastníků se představil s kolující číší vína. Tolik rozmanitých profesí a ochotných lidiček se jen tak nevidí (to že představení trvalo přes hodinu nikomu nevadilo, bylo zajímavé a mnohdy i dvousmyslně vtipné ;).

Následoval raut u cimbálovky, shushi, a mnoho dalších dobrot, včetně kvalitního vína (teplé počasí udělá své a pitný režim je potřeba dodržet). Opět se dalo seznamovat a zjišťovat podrobněji kdo, co a jak dělá, sbírat inspiraci, spřádat společné plány, nebo se i trochu chlubit vlastními úspěchy.

Obrovské množství informací a jmen si s přibývajícím časem člověk přestával pamatovat (na vině byl čas, určitě ne kvalitní víno). I na to bylo ze strany organizátoru pamatováno díky jmenovkám se jménem a profesí. Jen někdy jsem se cítil nesvůj, když jsem dámám koukal na jmenovku, jejíž umístění bylo proklatě vysoko ;). Nezasvěcený si mohl myslet, že koukám úplně někam jinam...

Navíc byl k dispozici jmenný seznam účastníků spolu s fotkou - což další seznamování ulehčilo ( takže bylo pamatováno i na nás introverty ).

Sobotní volné dopoledne (koupání, oběd, procházky) a hlavně odpoledne, kdy se prezentovala různá zajímavá témata v rámci minimarketu. Došlo i na Excel. Jsem rád, že o Excel je zájem (ač jsem měl velkou konurenci v podobě Google tabulek a nejukecanějšího školitele). Předat za 15 min co nejvíce informací byla pěkná výzva, s jednou osúbkou jsme si střihli 30-ti minutovku ;)

Minimarket plynule přešel do přednáškové části a ta následně i do všemi očekávaného rautu se zábavou. Přeci jen v tom nádherně letním počasí bylo potřeba doplňovat tekutiny. Jen ten čas utíkal v dobré společnosti příliš rychle. Pocit, když člověk vychází ze sklípku a začíná svítat.... k nezaplacení!

Snad jedinou chybičkou celé akce, že akce byla pouze víkendová. Osobně bych zvládl i více dnů - holt su Moravák ;). Chápu "cizince" z dalekých krajů, kterým doplňování tekutin dokázalo zamotat hlavu ;). Holt chce to pravidelně cvičit, ale o tom jindy.

Kam dal

Chcete-li zjistit více:

Foto na závěr ;)

Malá kostička

Závěrem

Popsat akci v několika řádcích je nadlidský úkol. Kdo byl ví, a kdo ne tu skvělou atmosféru si stěží představí. Na druhou stranu se může zúčastnit 11. setkání na volné noze (už teď se ví, že bude opět ve Valticích ;) a vše zažít z první ruky.

Na akci jsem byl poprvé, ale napřesrok se hlásím už teď.

Článek byl aktualizován: 19.09.2020 10:39

Odměna

Ušetřil vám tento web čas, peníze? Pomohl vyřešit problém? Jste ochotni poskytnout symbolickou odměnu na další rozvoj? Vybrte si formu odměny, která vám vyhovuje.


Pavel Lasák - autor webu

Pavel Lasák

Microsoft Office (Word, Excel, Google tabulky, PowerPoint) se věnuji od roku 2000 (od 2004 na této doméně) - V roce 2017 jsem od Microsoft získal prestižní ocenění MVP (zatím jsem jediný z ČR v kategorií Excel). Své vědomosti a zkušenosti dávám k dispozici i on-line ve videích pro SEDUO. Ve firmách školím a konzultuji, učím na MUNI. Tento web již tvořím přes 15 let. Zdarma je zde přes 1.000 návodu, tipů a triků, včetně přes 250 různých šablon, sešitů.

   Pavel Lasák LinkedIn Profil    Pavel Lasák Google+ Profil    Pavel Lasák facebook Profil    Pavel Lasák twitter Profil

Komentáře zatím nejsou

Můžete být prvními co zanechají smysluplný komentář.


Sdílejte

Pomohl Vám návod?
Sdílejte na Facebooku, G+
LinkedIn...

Nové články


Reklama


TOPlist Licence Creative Commons webarchiv rss XML

Stránky o MS Office (Excel) produktu společnosti Microsoft. Neslouží jako technická podpora.
| Email na autora: pavel.lasak@gmail.com | Copyright © : Pavel Lasák 2004 - 2024 |