Přeskočit navigaci | Přeskočit na novinky
     

Jste zde: Úvodní stránka » project » ostatni » 10-chyb-webovych-stranek

10 nejčastějších chyb webových stránek - Vlastimil Ott

Zkontrolujte si zda tyto chyby nemáte na svém webu také...

O knize

10 nejčastějších chyb webových stránek

Něco málo o obecně knize:

 • 10 nejčastějších chyb webových stránek - název knihy
 • Vlastimil Ott - autor
 • e-book zdarma - přesněji za e-mail
 • 46 - stran
 • 2013 - rok vydání
 • http://www.zlatywordpress.cz/ odkaz na jiný server - vydal

Co se v knize dozvíte

Hlavní myšlenky lze odhadnout již z názvu e-booku:

 • najdete chyby na svých stránkách
 • návody jak chyby odstranit
 • jak by měl vypadat kvalitní web (webové stránky)

Další informace, které se taktéž z knihy dozvíte:

 • jak kdo jsou (mohou být) vaši čtenáři
 • jak vytvářet správný obsah (o čem a jak psát)
 • jak na web bez velkých technických znalostí (nemusíte být počítačový odborník)
 • Odkazy na aplikace, programy, které jsou zdarma

Postřehy z knihy

Kniha (e-book) je velice dobře strukturovaná, jednotlivé kapitoly obsahují kromě teorie i praktické příklady, postupy, které vám pomohou chyby lépe pochopit a pak i na vašem webu najít (pokud je náhodou obsahuje) spolu s postupem jak je odstranit, udělat správně. Případně pokud svůj web teprve připravujete, tak se můžete těchto chyb vyvarovat.

Na každém webu se dá najít nějaká možnost, jak jej vylepšit a zatraktivnit pro vaše čtenáře (můj web nevyjímaje - ten mnohdy může sloužit jako ukázka nevhodného řešení).

Jen tak na doplnění

Publikování článku se na svém webu o Microsoft Office už nějaký ten pátek věnuji. Protože jsem nastudoval několik knih (článku) o tom jak publikovat, tvořit obsah atd., předpokládal jsem, že se nedozvím nic nového, ale opak byl pravdou. Pár poznatku na zlepšení svého webu jsem našel (a mám v plánu aplikovat). Mít toto knihu před 6 lety ušetři, bych hodně času při zkoušení neperspektivních cest.

Kniha (e-book) je napsána velice čtivě. Dle mého skromného názoru je určena hlavně pro počítačově méně zdatné odborníky (tím neříkám, že odborník si v ní nenajde použitelné informace), aby jim pomohla jejich web vylepšit.

Pokud navíc vstupujete do infopodnikání (v současnosti velice populární), pak určitě začínáte tvořit vlastní web. Takže tento e-book vám může ušetřit spoustu zkoušení a hledání. Při jeho ceně 0,- Kč (tj. zdarma) je tento e-book velice dobrou volbou.

Vlastimila znám hlavně jako "konkurenta" (píše kvalitní a čtivé návody jak na OpenOffice (LibraOffice)). Zajímalo mě, jak se popasoval s tímto tématem a musím konstatovat, že se popasoval na výbornou.

Proč tento e-book?

1. Nemáte co ztratit - ebook je ZDARMA, přesněji řečeno za váš e-mail, na který vám bude zaslán.

2. Pomůže vám najít chyby na vašem webu - určitě nějaké na webu máte, pokud ne špatně hledáte ;)

3. Informace do emailu - navíc po přihlášení budete pravidelně dostávat na e-mail zajímavé informace (alespoň doposud jsem zajímavé informace obdržel).

"Nevýhoda"

Po přečtení e-booku budete mít práci s úpravou chyb na vašem webu :( Což není chyba e-booku, ale kdybych jej nečetl, ušetřím si práci. Pokud si jej ale nestáhnete, tak o chybách nevíte a nemusíte je opravovat, což se sice na první pohled jeví zajímavě, na druhý už to tak zajímavé není (přicházet nejen o zákazníky).

Kde e-book získáte

E-book lze získat na adrese: http://www.zlatywordpress.cz/ odkaz na jiný server, na webu stačí zadat vaší e-mailovou adresu, odeslat a počkat než vám příjde e-book přijde na e-mail.

Závěrem

Už máte tento e-book přečten? Jaký na něj máte názor? Pomohl vám? Můžete se zmínit v komentářích.

Článek byl aktualizován: 19.09.2020 10:39

Odměna

Ušetřil vám tento web čas, peníze? Pomohl vyřešit problém? Jste ochotni poskytnout symbolickou odměnu na další rozvoj? Vybrte si formu odměny, která vám vyhovuje.


Pavel Lasák - autor webu

Pavel Lasák

Microsoft Office (Word, Excel, Google tabulky, PowerPoint) se věnuji od roku 2000 (od 2004 na této doméně) - V roce 2017 jsem od Microsoft získal prestižní ocenění MVP (zatím jsem jediný z ČR v kategorií Excel). Své vědomosti a zkušenosti dávám k dispozici i on-line ve videích pro SEDUO. Ve firmách školím a konzultuji, učím na MUNI. Tento web již tvořím přes 15 let. Zdarma je zde přes 1.000 návodu, tipů a triků, včetně přes 250 různých šablon, sešitů.

   Pavel Lasák LinkedIn Profil    Pavel Lasák Google+ Profil    Pavel Lasák facebook Profil    Pavel Lasák twitter Profil

Komentáře zatím nejsou

Můžete být prvními co zanechají smysluplný komentář." ; echo "google_adtest=\"on\"; " ; echo "" ; echo "TEST REKLAMNIHO SYSTEMU" ; } else { echo "" ; } ?>Sdílejte

Pomohl Vám návod?
Sdílejte na Facebooku, G+
LinkedIn...

Nové články


Reklama


TOPlist Licence Creative Commons webarchiv rss XML

Stránky o MS Office (Excel) produktu společnosti Microsoft. Neslouží jako technická podpora.
| Email na autora: pavel.lasak@gmail.com | Copyright © : Pavel Lasák 2004 - 2021 |