Přeskočit navigaci | Přeskočit na novinky
     

Jste zde: Úvodní stránka » project » jen-tak » akademie-retoriky

Akademie rétoriky

Bude infoprodukt: "Akademie rétoriky" prospěšný?

Infoprodukt Akademie rétoriky

Logo - akademie retoriky

Co je infoprodukt jsem podrobně vysvětloval v jiném článku. V tomto se zaměřím na jeden z mnoha produktů, které jsou k dispozici tedy akademie rétoriky. Po zhlédnutí prvních videí vypadá tento kurz zajímavě.

To že vypadá zajímavě, ještě nic neznamená (jde o první reklamní videa). Abych něco mohl doporučit, musel bych tento kurz nejprve absolvovat a až poté bych mohl říct komu a co přinese. Jak je prospěšný.

Bohužel asi jako všechny kurzy bude koncipován tak, že platnost přihlášení bude omezena na několik dnů (týdnu), ale nebudu předbíhat uvidí se na webu akademie rétoriky, jak nakonec přihlašování dopadne (zda bude přihlašování do kurzu k dispozici stále nebo bude časově omezené, zatím nevím, předpokládám časové omezení).


Akademie rétoriky - videa zdarma

Video - logo - akademie retoriky

Jako každý infoprodukt i akademie rétoriky nabízí videa ZDARMA. Přesněji řečeno videa nejsou úplně zdarma, musíte jim zadat emailovou adresu, na kterou vám budou zaslány odkazy.

Do budoucna předpokládám, že vás budou informovat i o dalších akcích, ale z videí se dá odhlásit (a odhlášení fungovalo). Takže o nic nejde, přihlásíte se, zkouknete zaslaná videa a pokud se vám nebudou líbit odhlásíte se. Pokud se vám líbit budou a uznáte, že jsou pro vás prospěšná určitě obdržíte i přesné instrukce, kde a jak se do kurzu přihlásit.

Rétorika

Nauka o verbálním projevu. Rétorika se již vyučovala ve středověku a vyučuje se dodnes.

Mluvené slovo je i v dnešní době prvotním prostředkem dorozumívání a předávání myšlenek. Na druhou stranu je i důvodem mnohých nedorozumění a nepochopení.


Autorka Jitka Sedláčková

Autorkou tohoto infoproduktu je Jitka Sedláčková herečka (hraje v ordinaci a dalších seriálech), moderátorka. Pokud při tvorbě použila praktické zkušenosti z herectví a moderátorství určitě bude tato část akademie přínosem.

Ono mluvit a navíc dlouho mluvit není vůbec jednoduché, což mohu potvrdit z vlastní zkušenosti. Navíc když se k tomu přidá tréma, změní se vám hlas začínate rychleji dýchat a tím rychleji mluvit, tim ještě rychleji dýchate, atd. Takže umět správně dýchat, mluvit tak ať večer nemáte zničené hlasivky je pro mnoho lidí umění (je i pár šťastlivců kteří mají dar slova od přírody).

Otázka: Bude Jitka Sedláčková zárukou kvalitně připraveného? Co vše bude obsahem kurzu (řečnická cvičení, hlasová cvičení, jak se rozmluvit, jaký tón použít, ...)?

Další informace o Akademii rétoriky

Pokud se chcete o tomto produktu dozvědět více doporučuji využít odkazů na jejich webu: akademie rétoriky, kde jsou odkazy i na sociální sítě, zde určitě bude k dispozici dostatek fanoušku, kteří vám rádi poradí, případně zodpoví všechny vaše otázky.

Článek byl aktualizován: 19.09.2020 10:39

Odměna

Ušetřil vám tento web čas, peníze? Pomohl vyřešit problém? Jste ochotni poskytnout symbolickou odměnu na další rozvoj? Vybrte si formu odměny, která vám vyhovuje.


Pavel Lasák - autor webu

Pavel Lasák

Microsoft Office (Word, Excel, Google tabulky, PowerPoint) se věnuji od roku 2000 (od 2004 na této doméně) - V roce 2017 jsem od Microsoft získal prestižní ocenění MVP (zatím jsem jediný z ČR v kategorií Excel). Své vědomosti a zkušenosti dávám k dispozici i on-line ve videích pro SEDUO. Ve firmách školím a konzultuji, učím na MUNI. Tento web již tvořím přes 15 let. Zdarma je zde přes 1.000 návodu, tipů a triků, včetně přes 250 různých šablon, sešitů.

   Pavel Lasák LinkedIn Profil    Pavel Lasák Google+ Profil    Pavel Lasák facebook Profil    Pavel Lasák twitter Profil

Komentáře zatím nejsou

Můžete být prvními co zanechají smysluplný komentář.


Sdílejte

Pomohl Vám návod?
Sdílejte na Facebooku, G+
LinkedIn...

Nové články


Reklama


TOPlist Licence Creative Commons webarchiv rss XML

Stránky o MS Office (Excel) produktu společnosti Microsoft. Neslouží jako technická podpora.
| Email na autora: pavel.lasak@gmail.com | Copyright © : Pavel Lasák 2004 - 2021 |