Přeskočit navigaci | Přeskočit na novinky

Jste zde: Úvodní stránka » office » zaklady » microsoft-office-2010-pro-vysokoskolaky

Microsoft Office 2010 pro vysokoškoláky

Cenově výhodný balík Microsoft Office 2010 pro vysokoškoláky jejich vyučující.

Úvodem

MS Office 2010 - pro vysokoškolaky

Jste vysokoškolák, máte jedinečnou možnost získat Microsoft Office 2010 za vynikající cenu včetně MS Access. Navíc po Po dokončení studia můžete již nakoupenou sadu nadále používat.


Jak to funguje?

Microsoft Office 2010 pro vysokoškoláky neobsahuje kód Product Key. Po zakoupení ověříte, že jste VŠ student/učitel na stránkách www.office.com/verify - až po ověření Vám bude zaslán Product Key nezbytný pro dokončení instalace.

Koupit či nekoupit?

Pokud uvažujete o koupi MS Office jste studen/učitel VŠ doporučuji nevávat. Za cenu cca 2 180,- obdržíte:

 • Microsoft Word 2010
 • Microsoft Excel 2010
 • Microsoft Powerpoint 2010
 • Microsoft One Note 2010
 • Microsoft Outlook 2010
 • Microsoft Access 2010
 • Microsoft Publisher 2010

Popis jednotlivých produktů

Zkrácený popis jednotlivých produktů, více o tom co umí se dozvíte na těcho stránkách.

Microsoft Word 2010

MS Word 2010 je určen pro tvorbu profesionálně vypadajících dokumentů. V této nové verzi umožňuje navíc spolupráci několika uživatelů při tvorbě dokumentu, což díky internetu představuje obrovské možností. MS Word obsahuje pás karet, který zpřehledňuje a usnadňuje tvorbů profesionálních dokumentů.

Microsoft Excel 2010

MS Excel 2010 je velmi excelentní tabulkový kalkulátor, využití najde pro různý výpočty, analýzy, tvorby grafických výstupu. Opět možnost on-line spolupráce, pás karet. Možnost analyzovat a zpracovávat velké datové balíky (mezi náma, už předešlá verze toho uměla mnoho) navíc snadněji a efektivněji. Taktéž v starších verzích kritizovaná designová stránka doznala změn k lepšímu. Automaticky vytvořený graf vypadá velice dobře, aniž je nutno jej složitě upravovat a zvelebovat.

Osobně bych se bez MS Excelu v dnešní době neobešel.

Microsoft Powerpoint 2010

MS Powerpoint 2010 umožňuje vytvářet efektivní prezentace. Jako předešlé verze je katéž stořena pro týmovou spolupráci. Možná malou nevýhodou je, že tvorba prezentací je tak snadná, že je dokáže vytvořit kdokoli. Což bez obecných znalostí o prezentování přináší nudné prezentace s ještě nudnějším prezentováním, ale za to nemůže PowerPoint...

Microsoft One Note 2010

MS One Note 2010 je jako sešit pro shromážďování témeř veškerých myslitelných informaci (text, video, autio, foto, ...). Pokud jej začnete používat dokáže Vám nahradit papírový poznámkový blok. MS One Note navíc má propracované vyhledávání informaci uložených v tomto programu (což papírový bohužel neumí).

Microsoft Outlook 2010

MS Outlook 2010 spravovce e-mailové komunikace. Můžete synchronizovat několik účtu (seznam, gmail, email, live...). Spolu s vylepšenými funkcemi vyhledávání a třídění informací, které Vám práci s tímto programem zpřijemní a zefektivní.

Microsoft Access 2010

MS Access 2010 v neposldní řadě tento skvělý databázový systém. Umožní vytváření formulářů sestav (z vložených tabulek, mezi kterími může být nespočet relací). Opět možnost využít síťové spolupráce.

Microsoft Publisher 2010

MS Publisher 2010 je k vytváření marketingových materiálů. Osobně nepoužívám.

Požadavky na systém

Teměř každý nový počítač parametry splňuje tj. minimální požadavky:

 • Procesor: 500 MHz
 • Paměť: 256 MB (doporučeno minimálně 512 MB)
 • Pevný disk: 3 GB volného místa
 • Grafická karta: s podporou DX9.0c a minimálně 64 MB paměti
 • Displej: doporučeno 1024 x 576 bodů
 • Operační systém:Microsoft Windows XP (SP3) pro 32bit aplikace a sady, Microsoft Windows Vista 64bit SP1 pro 64bit aplikace a sady

Závěrem

Oproti klasické verze pro domácnosti, je verze pro vysokoškoláky levnější a navíc obsahuje v základu MS Access. Škoda že neobsahuje MS Project

Článek byl aktualizován: 19.09.2020 11:09

Odměna

Ušetřil vám tento web čas, peníze? Pomohl vyřešit problém? Jste ochotni poskytnout symbolickou odměnu na další rozvoj? Vybrte si formu odměny, která vám vyhovuje.


Pavel Lasák - autor webu

Pavel Lasák

Microsoft Office (Word, Excel, Google tabulky, PowerPoint) se věnuji od roku 2000 (od 2004 na této doméně) - V roce 2017 jsem od Microsoft získal prestižní ocenění MVP (zatím jsem jediný z ČR v kategorií Excel). Své vědomosti a zkušenosti dávám k dispozici i on-line ve videích pro SEDUO. Ve firmách školím a konzultuji, učím na MUNI. Tento web již tvořím přes 15 let. Zdarma je zde přes 1.000 návodu, tipů a triků, včetně přes 250 různých šablon, sešitů.

   Pavel Lasák LinkedIn Profil    Pavel Lasák Google+ Profil    Pavel Lasák facebook Profil    Pavel Lasák twitter Profil

Komentáře zatím nejsou

Můžete být prvními co zanechají smysluplný komentář.


Sdílejte

Pomohl Vám návod?
Sdílejte na Facebooku, G+
LinkedIn...

Nové články


Reklama


TOPlist Licence Creative Commons webarchiv rss XML

Stránky o MS Office (Excel) produktu společnosti Microsoft. Neslouží jako technická podpora.
| Email na autora: pavel.lasak@gmail.com | Copyright © : Pavel Lasák 2004 - 2024 |