Přeskočit navigaci | Přeskočit na novinky

Reference

aneb co říkají čtenáři nejen o tomto webu. Vybrané komentáře, které nacházím pod články. Pozor: Může se jednat o silně zaujatý pohled ;)

Názory čtenářů

Dobrý den, ráda bych takto veřejně poděkovala za Vaše stránky. Sestra se během 2 hodin naučila Excel a dostala na tomto základě práci. Díky.

Miroslava - přes FB

Veškerou inspiraci,nápady a řešení excelovských úkolů hledám zde. Opravdu velice dobrý (možná nejlepší) web věnovaný office. Smekám před autory a moc fandím. Vše zdarma, to se dnes hned tak nevidí. Díky, díky, díky ...

Milan

Poznámka: Autorem webu je pouze moje maličkost.

Jste geniální učitel!

Helena

Opravdu úžasný web! Díky za skvělé návody! Po dlouhé mateřské se vracím do práce a tohle přesně jsem potřebovala. Díky! Díky! Díky! :-) :-) :-)

Petra

chtěla bych Vám jen krátce poděkovat, za Vaša stránky. Připravuji se na maturitu z informatiky a zjistila jsem, že Vaše stránky jsou to nejlepší, na co se dá narazit v souvislosti s Microsoft Office (MO). Doplnila jsem si své mezery v pokročilejším používání MO, a poslala jsem odkaz i své mamince, která se díky Vám dokázala prokousat začátky "pořádnějšího" užívání MO a teď může pracovat mnohem efektivněji.

Děkuji Vám mnohokráte za Vaše stránky, bez nichž bych se při přípravě k maturitě asi usoužila a doufám, že Vám nevadí, že budu z Vašich poznatků a návodů za necelý měsíc sobecky čerpat při zkoušce.

Agáta

Perfektní, úžasné, skvělé, excelu jsem se vždycky bála, hlavně těch funkcí (vzorců), zítra jdu na pohovor kde to požadují na nadstandartní úrovni tak jsem zvědavá, díky moc, moc mi to pomohlo se orientovat a připomenout co všechno excel umí. Ještě jednou díky

Veru

Jednoduše super materiál! Poklona autorovi.

Martin

Velke dakujem, klobuk dolu sefe....velmi mi to pomaha za co este raz dakujem :-)

Sybila

wow, co na tohle rici, fakt super a moc dekuji, zase jsem si posunul znalosti o neco dale. Excel opravdu ukryva neskutecne poklady, diky za odkryvani!.

Petr

Máte nejlepší český web o Excelu, kam se na Vás hrabe nepoužitelná nápověda od microsoftu. Díky pro mě jste Excel Guru.

Martina

Vážený pane Lasáku, chci Vám poděkovat za vynikající web o Excelu. Články máte přehledně zpracovány, včetně příkladů ke stažení, názorné obrázky, vše jasné a pochopitelné. Kudy chodím, tudy Váš web chválím. Je obrovskou inspirací, zasloužíte si uznání. Ještě jednou Vám alespoň touto cestou děkuji.

Karel

V každém případě bych vám chtěl poděkovat za tyto stránky. Jsou prvním místem v pořadí, kam běžím pro pomoc nebo jen pro inspiraci. Takže DÍKY.

Martin

Jsem šťastný, že jsem objevil tyto stránky!!! Díky moře času v práci, se tak můžu zdokonalovat, ještě jednou díky!!!

Šlapy

z 90 % jsem našel co jsem potřeboval a přiučil se. web používám jak pro potřebu do práce, tak pro studium na VŠ. Zatím jediné co jsem musel hledat jinde byla funkce řešitel. Jinak spokojenost.

Kamil

"Velmi pekny je tydenni kalendar 2013 - inspiroval jiz mnoho mych pratel, soucasne jsem je upozornila na moznost dat si zasilat ZPRAVODAJ ZDARMA.

Dekuji !

Stastny rok 2013 a mnoho spokojenych klientu preje Vam i Vasi bajecne zene

Lenka

Velice oceňuji sekci o Excelu, ta je pro mne velmi potřebná a zde je perfektně vytvořená i s obrázky.

Milan

Váš web je VELMI přehledný. Chválím

Martin

Moc se mi Vaše stránky líbí, objevila jsem je před 14 dny. Moc děkuji za to, že tím, co děláte pomáháte ostatním. Vaší ženě děkuji za to, že Vás podporuje.

Milena

"Je to super len tak Ďalej
Je to tu to najlepšie o VBA čo som kedy kde našiel na nete!!!
Pekný pozdrav zo Slovenska"

František

Díky za tento web.

J.

"Díky za super stránky! Moc se mi líbí komentáře od autora. Někdy se jim i zasměju - jsou každopádně na místě ;) Škoda, že třeba základní programování maker ve VBA skončilo u součtu buněk... Chtěl bych se naučit víc "

Jaro

Velice přínosný web. Ušetřil mně hodně času a navedl na mnohá vylepšení mého kódu. Hluboce se před Vámi skláním.

P.

Závěrem

Všem děkuji za jejich názory.

Poznámka: Může jít o jednostraně zaujatý pohled na tento web. Aneb něco z komentářů, emailu, dotazníků...

Poznámka 2: To nejlepší nakonec. Poděkování se nemusí se danit!

Komentáře

| Poslední změna: 08.02.2015 15:29 |Doporučte, sdílejte
Sdílejte

Pomohl Vám návod?
Sdílejte na Facebooku, G+
LinkedIn...

Nové články


Reklama


TOPlist Licence Creative Commons webarchiv rss XML

Stránky o MS Office (Excel) produktu společnosti Microsoft. Neslouží jako technická podpora.
| Email na autora: pavel.lasak@gmail.com | Copyright © : Pavel Lasák 2004 - 2019 |

Tento web zatím neprošel jazykovou korekturou. Beta verze redakčního systému.