Přeskočit navigaci | Přeskočit na novinky

Nový videokurz na Seduo: Excel pro začátečníky

     

Jste zde: Úvodní stránka » project » seminare-skoleni » 10-sraz-na-volne-noze

10. sraz na volné noze

Valtice - víkend - volnonožci - víno - veselí - vedro - vytrvalost - výměna - výrobky - výhoda - výhra -> výtečný víkend

O setkání

logo na volné noze

O víkendu proběhlo setkání ve Valticích. Nejprve se sluší poděkovat všem organizátorům (hlavně Robert Vlach) a také účastníkům, bez kterých by tato jedinečná akce nikdy nedopadla. To že se povedlo i počasí, bylo jen takovou třešničkou na excelentně připravené akci.


Jak probíhalo

Už od příjezdu to vypadalo na dobrou akci, nejprve profesionální, usměvavé a ochotné slečny registrace (rychlé ubytování s trochu "práce" s tabulkami, když už tam byl i zákazník) a šup do sklípku, kde v 19:00 začal oficiální program. Každý z účastníků se představil s kolující číší vína. Tolik rozmanitých profesí a ochotných lidiček se jen tak nevidí (to že představení trvalo přes hodinu nikomu nevadilo, bylo zajímavé a mnohdy i dvousmyslně vtipné ;).

Následoval raut u cimbálovky, shushi, a mnoho dalších dobrot, včetně kvalitního vína (teplé počasí udělá své a pitný režim je potřeba dodržet). Opět se dalo seznamovat a zjišťovat podrobněji kdo, co a jak dělá, sbírat inspiraci, spřádat společné plány, nebo se i trochu chlubit vlastními úspěchy.

Obrovské množství informací a jmen si s přibývajícím časem člověk přestával pamatovat (na vině byl čas, určitě ne kvalitní víno). I na to bylo ze strany organizátoru pamatováno díky jmenovkám se jménem a profesí. Jen někdy jsem se cítil nesvůj, když jsem dámám koukal na jmenovku, jejíž umístění bylo proklatě vysoko ;). Nezasvěcený si mohl myslet, že koukám úplně někam jinam...

Navíc byl k dispozici jmenný seznam účastníků spolu s fotkou - což další seznamování ulehčilo ( takže bylo pamatováno i na nás introverty ).

Sobotní volné dopoledne (koupání, oběd, procházky) a hlavně odpoledne, kdy se prezentovala různá zajímavá témata v rámci minimarketu. Došlo i na Excel. Jsem rád, že o Excel je zájem (ač jsem měl velkou konurenci v podobě Google tabulek a nejukecanějšího školitele). Předat za 15 min co nejvíce informací byla pěkná výzva, s jednou osúbkou jsme si střihli 30-ti minutovku ;)

Minimarket plynule přešel do přednáškové části a ta následně i do všemi očekávaného rautu se zábavou. Přeci jen v tom nádherně letním počasí bylo potřeba doplňovat tekutiny. Jen ten čas utíkal v dobré společnosti příliš rychle. Pocit, když člověk vychází ze sklípku a začíná svítat.... k nezaplacení!

Snad jedinou chybičkou celé akce, že akce byla pouze víkendová. Osobně bych zvládl i více dnů - holt su Moravák ;). Chápu "cizince" z dalekých krajů, kterým doplňování tekutin dokázalo zamotat hlavu ;). Holt chce to pravidelně cvičit, ale o tom jindy.

Kam dal

Chcete-li zjistit více:

Foto na závěr ;)

Malá kostička

Závěrem

Popsat akci v několika řádcích je nadlidský úkol. Kdo byl ví, a kdo ne tu skvělou atmosféru si stěží představí. Na druhou stranu se může zúčastnit 11. setkání na volné noze (už teď se ví, že bude opět ve Valticích ;) a vše zažít z první ruky.

Na akci jsem byl poprvé, ale napřesrok se hlásím už teď.

Článek byl aktualizován: 08.06.2015 19:26

Odměna

Ušetřil vám tento web čas, peníze? Pomohl vyřešit problém? Jste ochotni poskytnout symbolickou odměnu na další rozvoj? Vybrte si formu odměny, která vám vyhovuje.


Pavel Lasák

Pavel Lasák - autor webu

Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint) se věnuji od roku 2006. Své vědomosti a zkušenosti dávám k dispozici na různých školeních a konzultacích, ale také na tomto webu. K dispozici na tomto webu je mnoho návodu, tipů a triků včetně desítek různých šablon.

   Pavel Lasák LinkedIn Profil    Pavel Lasák Google+ Profil    Pavel Lasák facebook Profil    Pavel Lasák twitter Profil

Doporučte tento článek přátelům

Pokud vám článek pomohl, případně si myslíte, že může pomoci i někomu dalšímu, budu rád když jej sdílením doporučíte přátelům - děkuji:


Komentáře zatím nejsou

Můžete být prvními co zanechají smysluplný komentář.


Přidání nového komentáře

Poznámka: Z časových důvodu není v mých sílách zodpovědět všechny dotazy. Děkuji za pochopení.
(vlož číslo padesátpět)

Z bezpečnostních důvodu dočasně nemůžete použít HTML značky, kromě <code> a </code> (pro vkládání VBA kódu). Děkuji za pochopení.
Děkuji, za Vaše komentáře.

Za obsah komentářů neodpovídám, jelikož jsou komentáře publikovány ihned po jejich napsání čtenářem. Toto nemohu nijak ovlivnit. Přesto si vyhrazuji možnost jakýkoli neslušný komentář smazat bez udání důvodu. V komentářích si tykáme. ;-)

Sdílejte

Pomohl Vám návod?
Sdílejte na Facebooku, G+
LinkedIn...

Nové články


Newsletter

Přihlaste se odběru novinek a získejte:
Ebook zdarma -
10 kroků ke zvládnutí (Word, Excel, PowerPoint)
Šipka Kniha 3D Více o ebooku ...

TOPlist Licence Creative Commons webarchiv rss XML

Stránky o MS Office (Excel) produktu společnosti Microsoft. Neslouží jako technická podpora.
| Email na autora: pavel.lasak@gmail.com | Copyright © : Pavel Lasák 2004 - 2016 | 2760

Tento web zatím neprošel jazykovou korekturou. Beta verze redakčního systému.