Přeskočit navigaci | Přeskočit na novinky

Nový videokurz na Seduo: Excel pro začátečníky

     

Jste zde: Úvodní stránka » power-point » hudba » ukladani-souboru-s-hudbou

Power Point – ukládaní souboru s hudbou

Jak uložit 1MB hudební soubor do prezentace?Čtěte dále...

Úvod

Potřebujete uložit do prezentace velký obrázek, či na pozadí mít hudební doprovod, ale po přenesení Vám daná prezentace nehraje a nezobrazuji se velké obrázky? Čím to může být?

Proč ?

Power point má v základním nastavení uvedeno, že je možno přikládat soubory pouze do 100kB, takže pokud přiložíte do prezentace hudbu, na druhém počítači Vám nebud hrát. Jak z toho ven?

Možnost ukládaní hudby v Power Pointu 1

Přibalit si hudební soubor spolu s prezentací – možné to je ale velice nepraktické, při kopírování na to můžeme zapomenout. Takže lepší možnost.

Možnost ukládaní hudby v Power Pointu 2

power point nastaveni jak ulozit velký soubor

V menu Nástoje – Možnosti – v zobrazeném okně změníte položku: Propojit zvuky se soubory většímy než 1000kB či ještě více záleží, jak velký máte hudební doprovod. Po stisku OK, je připraveno. Můžete do stejného souboru naukládat i velké hudební soubory.

Nevýhoda – výsledný soubor zabere mnoho MB, proto pro jeho transport budete muset použit USB disk (na disketu se nevejde...).

Článek byl aktualizován: 09.01.2010 20:07

Odměna

Ušetřil vám tento web čas, peníze? Pomohl vyřešit problém? Jste ochotni poskytnout symbolickou odměnu na další rozvoj? Vybrte si formu odměny, která vám vyhovuje.


Pavel Lasák

Pavel Lasák - autor webu

Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint) se věnuji od roku 2006. Své vědomosti a zkušenosti dávám k dispozici na různých školeních a konzultacích, ale také na tomto webu. K dispozici na tomto webu je mnoho návodu, tipů a triků včetně desítek různých šablon.

   Pavel Lasák LinkedIn Profil    Pavel Lasák Google+ Profil    Pavel Lasák facebook Profil    Pavel Lasák twitter Profil

Doporučte tento článek přátelům

Pokud vám článek pomohl, případně si myslíte, že může pomoci i někomu dalšímu, budu rád když jej sdílením doporučíte přátelům - děkuji:Komentáře


Ludmila

Přidáno: 24.11.11 10:39

Dobrý den, přečetla jsem mnoho příspěvků ohledně vložení zvuku do prezentace , protože i já nemohu pohnout se zvukovou prezentací a stále se mi to nedaří. Prezentaci mám vytvořenou, hudbu vloženou, ale při odeslání e-mailem zvuk není slyšet. Vše jsem udělala podle postupu (hudba ve formátu Wav,nastavení na 10000kb,)ale nefunguje to. Už si nevím rady. Mám verzi 2007. Možná, že něco přehlížím,poraďte prosím. Děkuji Ludmila

Jindra

Přidáno: 19.11.12 15:02

Dobrý den,koukám, že většina má problémy se zvukem na pozadí v PP 10 tak aby hrála od prvního snímku až na poslední.Popište prosím již ,,po lopatě jak na to".Předem díky. Jindra

Pavel Lasák

Přidáno: 19.11.12 17:01

To Jindra: PowerPoint 2010 (2007) Karta - Vložení > Zvuk > Zvuk ze souboru. Vyberte příslušný zvuk (hudbu). Zobrazí se dočasné karty. Na kartě Přehrávání vyberete/nastavte Začátek "Přehrát během několika snímků" tj. jak chcete zvuk v prezentaci spustit. Dále je potřeba označit skrýt během prezentace. (nebude vidět ikona reproduktoru při prezentaci) a zatrhnout "opakovat do ukončení uživatelem" a také zatrhnout "po přehrání převinout zpět", tj.

Jindra

Přidáno: 13.12.12 10:23

Moc děkuji Pavle.Už to hraje jak má.Pouze ta hudba *.waw zabere mnoho místa.Výše jste psal že,hudba ve *.wma a *.mp3 jde ve PP 2007.Jistě to platí i pro verzi 2010.Děkuji za dobré a přesné info.

Pavel Lasák

Přidáno: 13.12.12 15:58

To Jindra: Rádo se stalo.Sdílejte

Pomohl Vám návod?
Sdílejte na Facebooku, G+
LinkedIn...

Nové články

14.02.2017:
TEXTJOIN spojuje texty a přidá oddělovač

19.03.2017:
AVERAGEIFS, AVERAGEIF

25.03.2017:
ROUNDUP, ROUNDDOWN - zaokrouhlování


Newsletter

Přihlaste se odběru novinek a získejte:
Ebook zdarma -
10 kroků ke zvládnutí (Word, Excel, PowerPoint)
Šipka Kniha 3D Více o ebooku ...

TOPlist Licence Creative Commons webarchiv rss XML

Stránky o MS Office (Excel) produktu společnosti Microsoft. Neslouží jako technická podpora.
| Email na autora: pavel.lasak@gmail.com | Copyright © : Pavel Lasák 2004 - 2017 | 8579

Tento web zatím neprošel jazykovou korekturou. Beta verze redakčního systému.